Firma Amazon Studios oznámila, že si objednala natočení čtvrté řady oblíbeného komediálního seriálu Úžasná paní Maiselová (The Marvelous Mrs. Maisel), který získal cenu Emmy a Zlatý glóbus.

Premiéra třetí řady seriálu se uskutečnila 6. prosince na Amazon Prime Video, a to ve více než 200 zemích světa.

V tomto týdnu byl seriál Úžasná paní Maiselová nominován na dva Zlaté glóby za nejlepší televizní seriál, muzikál či komedii a herečka Rachel Brosnahan byla nominována na cenu pro nejlepší herecký výkon v televizním seriálu, muzikálu či komedii.

“Jsme rádi, že již počtvrté za sebou se nemusíme balit a opouštět filmové ateliéry,” řekli tvůrci a producenti seriálu Amy Sherman-Palladino a Daniel Palladino.

“Rádi bychom společnosti Amazon poděkovali za důvěru, podporu, spolupráci a nadšení a také za to, že náš štáb skvělých lidí, kteří se na seriálu Úžasná paní Maiselová podílí, nechají pracovat a natáčet ještě o něco déle.”

“Seriál Úžasná paní Maiselová se stal světovým fenoménem a ani třetí řada není žádnou výjimkou, protože její úvodní díl vidělo během víkendu, kdy se poprvé vysílal, nejvíce lidí ze všech dosavadních dílů. Jsme rádi, že předplatitelé služby Prime Video budou ve čtvrté řadě moci zhlédnout další pokračování příběhu Midge a ostatních postav,” řekla Jennifer Salke, ředitelka Amazon Studios.

“Amy a Dan vytvořili tak zábavné postavy s citem pro detail, že jsme si jisti, že naši zákazníci z celého světa se rádi podívají na další řadu seriálu Úžasná paní Maiselová.”

Úžasná paní Maiselová

Ve třetí řadě seriálu Úžasná paní Maiselová, Midge a Susie zjistí, že život se Shy na turné je na jednu stranu úžasný, ale zažijí také ponížení a dostanou ze života šoubyznysu takovou lekci, na kterou nezapomenou. Joel bude mít problémy podporovat Midge a přitom naplňovat své vlastní sny, Abe přijme nový úkol a Rose zjistí, že má své vlastní kladné stránky a talent.

Seriál Úžasná paní Maiselová získal šestnáct cen Emmy, včetně ceny za nejlepší komediální seriál, tři Zlaté glóby, včetně ceny za nejlepší televizní komediální seriál, pět cen Critics’ Choice Awards (Výběr kritiků), včetně ceny za nejlepší komediální seriál, dvě ceny PGA, cenu WGA a Peabody.

V seriálu Úžasná paní Maiselová hrají držitelka ceny Emmy a Zlatého glóbu Rachel Brosnahan, držitel Zlatého glóbu a čtyřnásobný držitel ceny Emmy Tony Shalhoub, dvojnásobný držitel ceny Emmy Alex Borstein, herci Marin Hinkle, Michael Zegen, Kevin Pollak, Caroline Aaron, kteří byli nominováni na cenu Emmy a držitelka ceny Emmy Jane Lynch.

Předplatitelé služby Prime mohou seriál Úžasná paní Maiselová zhlédnout na www.amazon.com/Maisel.

Dívejte se kdykoli chcete ať jste kdekoli, prostřednictvím aplikace Prime Video app na vaší chytré televizi, mobilních zařízeních, zařízeních Fire TV, Fire tablet, Apple TV, Chromecast, herních konzolích, Comcast X1 nebo přímo na webu. Úplný seznam kompatibilních zařízení najdete na webové stránce amazon.com/howtostream. Zákazníci, kteří ještě nejsou předplatiteli služby Prime se mohou zaregistrovat na webových stránkách www.amazon.com/prime a vyzkoušet si tuto službu dočasně zdarma.

Jsi 335. čtenář tohoto článku. Děkujeme.


Reklama zde napořád jen za 80 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail