Spisovatelka Dana Trávníčková, cestovatelka po více než 120 zemích všech kontinentů a bývalá vysokoškolská pedagožka, přichází letos s devátým titulem. Jmenuje se Příběh Austrálie, Japonska a Koreje.

Zdá se až neuvěřitelné, že Austrálii zná naše civilizace teprve 250 let! Pak se ale na tomto obrovském a po všech stránkách naprosto unikátním kontinentu mnoho událo a mnoho změnilo. V bohaté historii Japonska a Koreje mělo leccos mělo dramatický průběh a leccos ovlivnilo celý svět.

Cesto-faktopisná knižní řada je druhem literatury faktu ve čtenářsky přívětivé podobě. Každý titul přináší systémově pojatý pohled na část světa jako na provázaný komplex historie dotažené až do současnosti, přírody, etnik, kultury i náboženství. Vše v souvislostech a také ve vztazích k okolnímu světu, zejména k Evropě. Příběhy jiných regionů světa jsou tak současně výpovědí o naší civilizaci.

Informačně bohatý text každé knihy doprovázejí stovky barevných fotografií a názorné mapky.

Nekomerční projekt nakladatelství

Cena knih je dána pouze cenou technických a distribučních nákladů – proto, aby byly cenově přístupné nejširší veřejnosti a tak současně se zajímavým počtením mohly přispět k potřebnému zvýšení znalostí o našem úžasném světě i lepšímu porozumění současnému dění.

K dostání v knihkupectvích a zejména v knižních e-shopech Euromedia (Luxor), Kosmas či Megaknihy.

Jsi 845. čtenář tohoto článku. Děkujeme.


Reklama zde napořád jen za 80 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail