Tento jev se bude v příštích letech stále jen prohlubovat! Nakupování se jednoduše přesouvá na internet, a proto je nezbytností zvažovat založení e-shopu, jestliže chcete do budoucna v tvrdé konkurenci obstát.

V dnešní době se na trhu pohybuje celá řada společností, které vám na zakázku připraví e-shop na míru. Proč byste měli o tomto řešení uvažovat?

E-shop na míru bude mít jen ty funkce, které využijete!

Nechat si udělat e-shop na zakázku má tu nezpochybnitelnou výhodu, že bude disponovat jen těmi funkcemi, které potřebujete pro své podnikání. Nemusíte se zabývat některými dalšími, které jsou sice přímo pro vás zbytečné, ale různá bezplatná e-shopová řešení je automaticky obsahují.

E-shop na zakázku není zadarmo, vyzkoušejte si nejprve, zda jste na správné cestě!

Pokud se rozhodnete pořídit si e-shop na míru, měli byste si být jisti, že to se svým podnikáním myslíte skutečně vážně. Tvorba e-shopu na míru totiž není zrovna levnou záležitostí, a proto je nutné disponovat jasnou vizí, abyste měli jistotu, že se vám počáteční investice vrátí.

Kdyby tomu tak nebylo, je lepší vám pro začátek doporučit nějaké bezplatné e-shopové řešení nebo krabicové řešení, kdy si můžete e-shop na čas pronajmout. Pronájem e-shopu vám umožní vyzkoušet si, jestli jsou vámi nabízené produkty skutečně pro klienty tak zajímavé, jak se domníváte.

Náklady na e-shop na míru, s nimiž musíte počítat!

Na jaké náklady se tedy máte připravit ve chvíli, kdy se rozhodnete pro e-shop na míru? Běžně je nutné uhradit startovací poplatek, k tomu je nutné připočíst i pravidelné poplatky, jež jsou určeny pro běžnou údržbu a provoz.

Zde nezbývá než apelovat na zvýšenou opatrnost, protože při výběru nespolehlivého dodavatele často klientovi zůstane jen nefunkční web, s nímž má do budoucna celou řadu starostí.

E-shop na zakázku by vám měl garantovat originalitu a jedinečnost!

E-shop na zakázku má vyšší pořizovací náklady i z té příčiny, že se pro zákazníky může stát jedinečným a snadno zapamatovatelným, a to díky originálnímu vzhledu stránek. Tato přednost je vykoupena delší dobou, která je nutná k jeho přípravě.

E-shop na míru se jeví jako ideální řešení především v okamžiku, kdy je nabízený sortiment skutečně originální. Pronájem e-shopu se vyplatí volit v okamžiku, kdy se rozhodnete prodávat klasické internetové zboží, jako jsou knihy, hračky nebo elektronika. Pro ně mají totiž e-shopy k pronájmu dobře zpracované šablony.

Z výše řečených informací by si měl každý vyvodit, jestli je e-shop na míru skutečně tím pravým řešením, které hledá. Pokud má k dispozici originální sortiment a před sebou jasnou vizi, není důvod se touto cestou nevydat! Neoddiskutovatelná je totiž skutečnost, že e-shopům patří budoucnost!

Chcete si vyzkoušet profesionální pronájem e-shopu na 60 dní zcela zdarma? Vyzkoušejte Zoner inShop, který vám to umožní. Pro náročné je pak možné poměrně snadno přejít i na vlastní zakázkový e-shop. Více informací na www.inshop.cz

Jsi 2480. čtenář tohoto článku. Děkujeme.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail