V minulosti jsme již psali o knihách pro děti jako například Bratranec Emil a strýc EmanPranostiky v osmi ročních obdobích či Pavlík a rytíř Jan z Michalovic. Společným jmenovatel všech knih je autor Jiří Glet. A právě jiří Glet napsal další knihu, kterou tentokráte zaměřil na poznávání krás valašské kultury a prostředí s názvem Pavlík na prázdninách na Valašsku.

Vše začíná tím, že Pavlíkův tatínek odjíždí na letní stáž do Říma a s ním jede také maminka. Pavlíkovi se podaří prosadit, že bude letní prázdniny trávit na Valašsku u dědečka a babičky. Pravě dědeček během společných dnů seznamuje Pavlíka s krásnou valašskou přírodou a její flórou a faunou. Pavlík je z poznávání nadšený, stejně jako jako je nadšený z babiččina kuchařského umění.

Pavlík si na Valašsku najde nové kamarády a zažije nejedno dobrodružství. Pavlík tak na Valašsku prožije své nejlepší a nejkrásnější letní prázdniny.

E-kniha Pavlík na prázdninách na Valašsku je za pohých 49 kč dostupná například na následujících prodejních webech, kde je také ukázka kniha zdarma ke stažení:

Jsi 4293. čtenář tohoto článku. Děkujeme.


Reklama zde napořád jen za 80 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail