Kreativní tábor Benice nabídne vašim dětem mnoho zážitků. Co všechno tady na ně v kolektivu kamarádů přesně čeká? 

Z jednoho léta mohou vaše děti mít vzpomínky na celý život

Letní tábory patří k něčemu, na co se vzpomíná celý život a kreativní tábor Benice není výjimkou. Vašem dětem nabídne zážitky v nádherném prostředí statku Benice. Jedná se o barokní budovu, která se nachází ve stejnojmenné pražské čtvrti. Děti se tady budou cítit příjemně a rodiče zase ocení dobrou dostupnost z hlavního města.

V rámci aktuální sezóny jsou v plánu dva druhy táborů a jedním z těch, které se budou v Benicích pořádat, je kreativní tábor. Tábory totiž zaručeně nejsou určeny jen pro ty děti, které pět minut v klidu neposedí. Pobyt v přírodě je možné zkombinovat též s tvořivou činností.

Kreativní tábor Benice je v sezóně 2018 určen pro chlapce i dívky ve věku od 6 do 16 let. Na děti čeká podnětná zábava, pobyt v krásné krajině a rovněž možnost se na statku setkat s domácími zvířaty. Pro městské děti bývá pobyt na statku silným zážitkem, neboť mnoho z nich už bohužel nemá možnost žádným způsobem zažít kontakt s venkovem a jeho běžným denním rytmem. To vše samozřejmě pod dohledem zkušených táborových vedoucích.

Jak to žije na kreativním táboře

Které aktivity namátkou na děti v kreativním táboře Benice čekají? Vyzkoušet si mohou například malování akvarelovými barvami, tuší či vodovkami. Pro malé táborníky však jsou připraveny i méně tradiční výtvarné techniky jako origami. Také se účastníci tábora důvěrněji seznámí s moderními technologiemi, natočit si mohou stejně tak vlastní DIY video. Zázemí tábora je přirozeně otevřeno všem, ať je jim umělecká tvorba už dávno koníčkem nebo patří mezi naprosté začátečníky.

Děti samozřejmě v rámci kreativního tábora Benice nezůstanou ochuzeny ani o klasickou atmosféru, bez které by tábor jednoduše nebyl pravým táborem. Spát se bude v chatkách nebo indiánských teepee, na programu je celotáborová hra, večerní diskotéka, dostatek sportovních aktivit i večerní posezení u ohně s opékáním buřtů. Z prázdnin v Benicích si tak odvezou krásné vzpomínky i nové dovednosti.

Jsi 2862. čtenář tohoto článku. Děkujeme.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail