Každý z nás má jiné kulturní zájmy. Někoho baví literatura a rád čte knihy. Vybírá si tedy kvalitní literaturu, podle recenzí na internetu. Jiného zase baví umění. Rád chodí do galerie na prohlídku slavných uměleckých děl. Jsou krásné a i po tolika letech někoho osloví natolik, že o nich napíše diplomovou práci. Taková diplomová práce zaměřená na slavný obraz Sandra Botticelliho může být velmi vynikající.

apple-256263_960_720

Svět filmu roste na zájmu

Od doby, co si můžeme na internetu volně sledovat filmy, vzrostla jejich návštěvnost o desítky procent. Letošní novinky filmů, jsou opravdu velmi bohaté, ale je třeba sledovat jejich hodnocení nebo recenze. Ne vždy je totiž film tak skvělý, jako zpracovaný trailer.

Kultura nás obklopuje

Módní svět, zasahuje do kulturního života člověka velmi silně. Díky módě se můžeme vyhradit jako jedinečná osobnost. Tím, že každý preferujeme jiný styl módy, se navzájem odlišujeme. Díky tomu nechodí po světě miliony lidí, kteří by byly naprosto stejní. Odlišujeme se i zájmy, které nás dělají jedinečnými. Jsou to různé sběratelské vášně, hra na hudební nástroj, tvoření nebo třeba cestování. Člověk je unikát a na to nesmíme zapomínat.

Sellus Rio

Jsi 3803. čtenář tohoto článku. Děkujeme.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail