Obchodů s tričky a dalším textilním zbožím je na trhu až nepřeberné množství od kamenných prodejen po větší či menší elektronické obchody. Některé obchody jsou zaměřeny na textil obecně, jiné jdou cestou užších zájmových skupin (módní, pracovní, pro běžce, pro fotografy, s pohádkovými postavami či ještě více specializované). Milovníci zvířat však jako by byli trochu opomíjeni nebo slučováni s jinými skupinami. Přitom lidí, kteří mají rádi zvířata rozhodně není málo.
Tuto pomyslnou mezeru na trhu s textilním zbožím určeným hlavně pro milovníky zvířat se snaží zalepit Václav Štajger (sám milovník zvířat), který ve spolupráci s designérkou Vendulou Zachovou, v současné době rozjíždí e-shop zaměřený pouze a jenom na textil právě se zvířecí tématikou. Obchod funguje na tématickém a vystihujícím názvu domény www.zvirecitricka.cz, kde jsou dostupné textilní výrobky dále přehledně tříděny do jednotlivých kategorií (pánské či dámské, mikiny i trička). Všechny motivy jsou tvořeny speciálně pro tento obchod a jsou tedy naprosto originální. Najdete zde trička či mikiny s různými zvířecími motivy a to od domácích zvířat (například kočičí či psí) přes divoká až po zvířata bájná – jako například drak. Výhodou obchodu je, že motivy nadále přibývají a nabídka se stále rozšiřuje, čímž se zvyšuje originalita.
Provozovatelé navíc ručí za kvalitu veškerého nabízeného textilu. Pro tisk motivů jsou použity ekologické a trvanlivé barvy, která jsou na trička a mikiny nanášeny pomocí sítotisku.
Pokud jste milovníkem zvířat, nebo alespoň někdo ve vašem okolí (což určitě je), či alespoň vás zvířecí motivy lákají a chcete být oblečeni originálně, můžete si nabídku e-shopu www.zvirecitricka.cz prohlédnout a pokud si vyberete, tak i snadno a rychle objednat. A pak už se jen těšit na dodání a následné nošení.

Jsi 3696. čtenář tohoto článku. Děkujeme.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail