Milujete surfování, anebo byste si ho naopak chtěli alespoň jednou v životě vyzkoušet, ovšem ještě nenastala ta pravá příležitost?

V tom případě pro vás máme příjemnou zprávu, která zní, že nemusíte čekat na léto a na dovolenou od šéfa, kdy si budete moci zajet k moři a vypůjčit si surf, ale můžete si půjčit třeba paddleboard, který je skvělou alternativou klasického surfování, a navíc ji můžete preferovat i v našich tuzemských vodách.

Stačí pouze stabilní prkno, tedy paddleboard. Půjčovna těchto prken je v současnosti i u nás a trocha odvahy zkusit něco nového. Takže pádlo do ruky a směle na vodu!

U paddleboardignu posilujete celé tělo

Víte, jak se cvičí na klasické bose ve fitness centrech? Tak na paddleboardu, je to něco podobného. Balancujete na ploše velké jako celé surfovací prkno a snažíte se udržet balanc.

Jízdou na něm tak zvýšíte své motorické schopnosti a procvičíte tak zároveň naprosto všechny svaly v těle. Pokud tedy máte zájem o zapůjčení paddleboardu, na nic nečekejte a jeďte do první půjčovny, kde vám kromě samotného paddleboardu poskytnou i cenné rady pro začátečníky.

Firemní akce na vodě? Proč ne?

Máte v plánu uspořádat firemní akci, která bude netradiční? Skládá se váš pracovní tým převážně z mladých lidí, kteří se nebojí experimentovat? Tak v tom případě je pro vás skvělou volbou zapůjčit si paddleboard a svou firemní akci pousnout o level výše.

Půjčovna paddleboardů Mystic v Praze nebo Brně nabízí své služby za opravdu příznivé ceny. Půjčit si tak tuto vodní lahůdku můžete na jednu hodinu za 100 Kč, půjčit si svůj paddleboard ovšem můžete i na celý den či dva anebo dokonce na týden či delší časový interval.

Získáte tak vše od samotného paddleboardů až po instruktáž, pumpu, batoh a potřebná pádla. Vsadíme se, že vaši zaměstnanci tímto návrhem rozhodně nepohrdnou.

Rozhodně se namočíte

Než se rozhodnete navštívit místo, ve kterém je půjčovna paddleboardů, rozhodně zhodnoťte i své fyzické a také plavecké schopnosti. Pokud totiž na paddleboardů budete stát poprvé, je více než jasné, že vás bude čekat několik pádů do vody.

Proto je i vhodné vzít si na jízdu neopren či dokonce plovací vestu, která ve vás vzbudí alespoň více důvěry. Nikdy především při pádu nenechávejte svůj paddleboard samovolně plavat.

Pádlo, které při pádu ztratíte lze dostat zpět poté, co chytíte především svůj sup. V Brně i Praze, respektive instruktoři v těchto lokalitách vám vždy rádi poskytnou prvotní důležité instrukce, které vám posléze budou ku pomoci při vašich prvních pokusech na vodě.

Zásadou číslo jedna je nejezdit do vod, které neznáte a nevíte, zda je v ní nějaká překážka v podobě padlého stromu či nějakého balvanu. Také si z počátku netroufejte na velké peřeje, na které by nemusela stačit vaše síla.

Půjčovnu paddleboardů najdete na Showroomu Mystic v Brně, kde vám poradí i správnou techniku, pádlo a případně oblečení. Zapůjčení je možné buď přímo osobně nebo online – z celé ČR. Více na www.mysticstore.cz

Jsi 14871. čtenář tohoto článku. Děkujeme.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail