Kdo je zvyklý létat z Prahy do zahraničí, ten jistě potvrdí, že parkování u letiště je pro vás výraznou výhodou. Proč? Protože si ušetříte dlouhou a složitou cestu z centra až na letiště se všemi věcmi a zavazadly, jíž byste museli absolvovat za pomoci MHD nebo drahého pražského taxi. Navíc, cestou z centra nejsou neobvyklé dopravní zácpy, takže pokud si najdete dobrou vlastní trasu, můžete ušetřit spoustu času. Ovšem kde chcete vzít jistotu, že najdete parkovací místo, a nebudete pak ztrácet čas objížděním parkovišť, že? Stačí si jej zajistit dopředu.

parkovaniParkoviště u letiště Václava Havla? Zkuste zaparkujteuletiste.cz

Pokud si chcete nějaké parkování u letiště najít, je dobré dopředu se podívat na internet. Můžete si tak projít všechny informace o něm, podívat se, jak je bezpečné a jaké jsou možnosti rezervace. Službou, kterou lze z tohoto pohledu doporučit, je právě zaparkujteuletiste.cz. Jak funguje? Podíváte se na internet, kde najdete rezervační formulář. V něm vyplníte čas příjezdu a odjezdu, čímž získáte cenu, kterou budete muset zaplatit, a po zadání svých osobních údajů budete moci konečně svou rezervaci vytvořit.

Parkoviště u letiště a kde ho najdete

Rezervací získáte jistotu parkovacího místa, ovšem pořád vám zbývá parkoviště u letiště najít. To, že bude u letiště, vám moc nepomůže, takových parkovišť je spousta. Toto konkrétní se však nachází na adrese U Výkupního střediska 5, Řeporyje – Praha 5. Nejčastěji k němu přijedete z pražského okruhu. Využijete tedy sjezd na exitu číslo 21, odbočíte na Řeporyje, a po ulici Poncarova pojedete až K Třebonicům. Pak už vám zbývá pouze najít ulici U výkupního střediska, a brzy dorazíte k cíli. Stejně tak můžete přijet směrem od Slaného, nebo z Plzně, což jsou další nejčastější trasy, jak se k letišti dostat, ovšem cesta bude velmi podobná, přes pražský okruh.

Jsi 3233. čtenář tohoto článku. Děkujeme.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail