big_pavlik-a-rytir-jan-z-michalovicDobrodružných knih po děti a mládež není nikdy dost. Napsal jsem tedy e-knihu Pavlík a rytíř Jan z Michalovic, jejíž ukázku si zde můžete přečíst (stahuj ukázku v pdf).

Když přijedou udatní rytíři na městské nebo hradní slavnosti, najdou vždy mnoho vděčných diváků. Snad každý správný chlapec snil o tom, že se stane rytířem, nebo se alespoň setká s opravdovým rytířem. Takové setkání se vyplnilo Pavlíkovi. Navštívil ho slavný český rytíř bez bázně a hany, Jan z Michalovic. Pavlík prožije plno středověkých dobrodružství, rytíř Jan ho provede středověkým hradem Michalovice, středověkou vesnicí Vinec, Mladou Boleslaví, mincovnou v Kutné Hoře a středověkou Prahou. Pavlík tak na vlastní kůži poznává život ve středověké společnosti.

V knize se čtenáři seznámí se středověkem zábavnou formou, poněkud jinak a zábavněji, než ze strohého textu učebnice dějepisu. Tato e-kniha je ke stažení ve všech formátech (epub, mobi, i pdf) pro snadné čtení ve čtečce, tablatu či přímo v počítači.

Knihu si můžete zakoupit za pouhých 49 Kč například na www.kosmas.cz.

 

Jsi 5084. čtenář tohoto článku. Děkujeme.


Reklama zde napořád jen za 80 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
Jiří Glet
Latest posts by Jiří Glet (see all)
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail