Pedikúra Praha, nebo spíše bychom měli říct salony, které se pedikúře věnují, se v dnešní době těší značné oblíbenosti. Proč tomu tak je? Především proto, že nohy, přestože nejsou vidět, jsou velmi důležitou, a také nedílnou součástí našeho těla. Ovšem to, že je po většinu roku držíme uzavřené v ponožkách a v botách, jim zrovna neprospívá. Potí se, je jim horko, a samozřejmě, že je to na nich poznat. Samozřejmě, lze se o ně postarat tak, abychom ponožky a pevnou obuv nosili pouze omezeně, a jen venku a ve špatném počasí. I tak ale rozhodně není od věci jednou za čas navštívit specializovaný kosmetický salon, který se o naše nohy postará.

Pedikúra – k čemu je dobrá?

Pedikúra Praha, to je síť nejrůznějších studií a kosmetických salonů, ve kterých se vám personál postará o zdraví, komfort a krásu vašich nohou. A to nejen proto, aby esteticky dobře vypadaly, až si v létě vezmeme otevřené boty, ale především také proto, abychom se vyhnuli zdravotním problémům. Možná mnohé z vás překvapí, že pedikúra není jen čistě záležitostí žen. Často si ji zaplatí i muži. Rozhodně ne proto, že by byli změkčilí nebo zženštilí, ale spíše proto, že jim záleží na tom, jak vypadají, a také proto, aby svým nohám prokázali jakousi službu za jejich každodenní námahu. Přesto však zatím stále pedikúra patří především ženám, které ji často spojují i s dalšími úkony, které se jejich nohou týkají.

Pedikúra v Praze není jen o stříhání nehtů

Když se řekne pedikúra Praha, mnohé jistě napadne především stříhání nehtů. Jistě, je to jedna ze základních úprav našich nohou (stejně jako je tomu u manikúry), rozhodně to ale není všechno. Některé ženy si nechávají nehty speciálně tvarovat a lakovat, ovšem to není primární účel pedikúry. Ten spočívá mimo nehtů také v péči o pokožku, nebo třeba v depilaci. Od věci však není ani masáž nohou, nanášení různých prostředků nebo koupele. Zkrátka, pokud si objednáte pedikúru, třeba v pražském studiu krásy Esmina, pak tím dopřejete nohám jak odpočinek, tak i nový půvab, především ale zdraví. Více informací naleznete na www.esmina.cz.

Jsi 3507. čtenář tohoto článku. Děkujeme.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail