Prakticky každý z nás stojí čas od času před problémy spojenými se stěhováním předmětů, na které již běžné osobní auto nestačí. Ať už se jedná o porouchanou pračku, materiál na stavbu či sedací soupravu, která zkrátka dosloužila, vždy je potřeba obstarat vůz s dostatečnou kapacitou. Asi nikdo nebude uvažovat o koupi dodávky pro občasné použití. V takových případech je jediným rozumným řešením zapůjčení vozu. A právě takovou službu nabízí svým zákazníkům půjčovna dodávek Ostrava.

Spolehlivé dodávky pro každou příležitost

V naší půjčovně si můžete vybrat z dodávek Volkswagen Crafter 2,5TDI s kapacitou 1,3 tuny či Volkswagen Transporter 1.9TDI, který je schopen snést zatížení až 915 kg. Pro přepravu menších nákladů je potom dispozici i klasická Škoda Fabia Combi. Volit můžete krátkodobý či cenově výhodný dlouhodobý pronájem až na dobu 30 dnů s cenami od 790 Kč. Zařídit pro vás lze i služby řidiče. Pokud však preferujete řízení svépomocí, u obou vozů vám postačí řidičský průkaz skupiny B. Vůz vám můžeme přistavit až před dům a po dobu pronájmu je vám k dispozici uzavřené parkoviště.

Řešení vašeho odvozu za příznivou cenu

Ať již vás čeká stěhování či jiný nezbytný odvoz, půjčovna dodávek nabízí spolehlivý a efektivní způsob, jak si danou situaci výrazně usnadnit. Všechny naše vozy pokrývá havarijní a povinné pojištění jak pro Českou republiku, tak pro Evropu a v případě problémů tak můžete počítat s rychlou a profesionální pomocí asistenční služby. Naše dodávky jsou dále vybaveny GPS senzory pro případ odcizení a samozřejmostí je i vybavení všech vozů českou dálniční známkou. V ceně pronájmu dodávky je plných 300 km. Za každý další budete platit pouze 1,50 Kč. Pro zajištění vašeho nákladu budete mít k dispozici upínací pásy a zapůjčit lze i GPS navigaci. Pokud vás v nejbližší době čeká stěhování větších nákladů, neváhejte a obraťte se na spolehlivou firmu, půjčovna dodávek Ostrava je zde pro vás.

Jsi 4068. čtenář tohoto článku. Děkujeme.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail