red-hot-chili-peppers-the-getawayŽe nové album Red Hot Chili Peppers, bude velmi sledovaným kouskem, není třeba zdůrazňovat. Red Hot Chili Peppers hrají přes 30 let a usadili se svou hravou tvorbou na výsluní již dávno. 17. června 2016 vyšlo nové album s názvem The Getaway. Za své působení obměnila kapela několik členů a svou tvorbou se postupně vyvíjela a vyvíjí. Co dosud nikdy nezměnili bylo byl producent – všechny dosavadní desky měl svědomí  Rick Rubin. Opakuji měl. Aktuální novinku The Getaway má na svědomí Danger Mouse a jde o jeden z faktů, že se kapela nechce motak v kruhu a svou tvorbu chce někam posunout.

Kytarové party má již od předchozí desky I’m With You na starosti Josh Klinghoffer a již na zmíněné desce je patrné, že „papričky“ se zklidnily. Hudba je již méně dravá, přesto se nedá říci, že bez nápadů. Možná naopak. A novinka The Getaway pokračuje na stejné vlně. Klidnější tempo se line většinu času téměř hodinové desky.

Videoklip Dark Necessities:

[sz-ytvideo url=“https://www.youtube.com/watch?v=Q0oIoR9mLwc“ theme=“dark“ cover=“local“ responsive=“y“ autoplay=“n“ loop=“n“ fullscreen=“y“ disablekeyboard=“n“ disableiframe=“n“ disablerelated=“n“ delayed=“n“ schemaorg=“n“ /]

Ukázky z písní si můžete poslechnout např. na google play >>

 

Jsi 4254. čtenář tohoto článku. Děkujeme.


Reklama zde napořád jen za 80 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail