Užíváte si vy anebo váš rodinný příslušník, chvil strávených u vody s prutem v ruce a pocitem, že svět se kolem vás či něho, alespoň na několik hodin zastavil? V tom případě máte, co dočinění s hobby, které postihuje stále širší publikum. Nejedná se totiž už jen o dědy rybáře, nýbrž i o jejich syny či dokonce vnuky, kteří každý víkend sbalí své rybářské potřeby a tíhnou k nejbližší vodní nádrži. Aby pro vás rybolov a vše s ním spojené, bylo ještě dokonalejší, potřebujete k němu to správné náčiní. Ptáte se, kde seženete kvalitní pruty, udice, rybářský naviják či návnady? Odpověď je, že přímo u nás a to na jednom místě. Nechte se inspirovat a třeba k tomuto „sportu“ přilákáte i další členy vaší rodiny či známých.

Kvalitní oblečení a návnada je základ

Pokud se tomuto končíku věnujete, jistě víte, že se jedná o záležitost, která trvá několik hodin. Zejména tak na podzim a v zimě, potřebujete být těchto několik hodin chránění kvalitní vrstvou oblečení. Oblíbené je zejména to oblečení, které lze využívat celoročně, a přesně takové u nás naleznete. Maskáčový vzhled a 100% nepromokavost, odolnost vůči větru i mrazu, vám zaručí pohodlný a příjemný rybolov za každého počasí. Jistě rovněž i nepohrdnete společností kupříkladu takové gumové nástrahy, která tvoří základ a rybářské potřeby se bez ní neobejdou. I tuto společnici, která děla radost v mnoha evropských vodách, u nás naleznete.

Rybářské pruty a navijáky

Co by to bylo za rybáře, který nemá k dispozici rybářský prut a odolný naviják? Tyto základní rybářské potřeby tak tvoří součást vybavení nejednoho zarytého milovníka rybolovu. Námi nabízené pruty pochází od značky ATF a seženete je jak ve dvoudílném, tak i v třídílném provedení. Japonský karbon, ze kterého, je prut vyroben, vám zajistí dokonalou lehkost a výbornou manipulaci i přepravu. To samé můžeme říci o navijáku, který se stane klenotem vaší výbavy. Kromě jiného je u nás k mání rovněž i celá řada tašek, stanů či ešusů, které na vašich cestách rozhodně nesmí chybět

Jsi 3138. čtenář tohoto článku. Děkujeme.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail