Co se vám konkrétně zrodí v mysli, když se řekne svatba? Vaše svatba, která byla nezapomenutelná či mohla být o něco krásnější, svatba vaší dcery, kamarádky či sourozence anebo třeba svatba, která čeká právě vás a to možná, co nevidět? Ať tak či onak, je tento významný den rozhodně jedním z nezapomenutelných okamžiků v životě a tudíž je třeba ho se vší parádou prožít v romantické atmosféře obou partnerů a také blízkých a známých, kteří se na svatbu přijdou podívat. Mezi úžasné místo, které svatební atmosféru rozhodně nezapře, patří bezpochyby statek Benice, který je v barokním stylu a má novomanželům i svatebčanům leccos nabídnout. Pojďme se mu tedy podívat pod pokličku.

Svatba na statku Benice

Je libo svatba v barokním stylu? Chcete mít nejen soukromí pro sebe a své blízké, ale i správně královský výhled na překrásně zvlněnou krajinu, kterou obklopují lesy a louky? Tak v tom případě si zde jistě přijdete na své. Tato kulturní památka vám zajistí dokonalé soukromí a také možnost, strávit zde krásný svatební víkend, což znamená, na statku rovnou přespat a nikam jednoduše nespěchat. Svatební den je přece jen jednou za život, měli byste na něj tedy pamatovat jen v dobrém. Věřte nebo ne, ale fotografie, které si zde, jakožto novopečení manželé pořídíte, budou opravdu jako z pravé nefalšované pohádky.

Co vás a vaše hosty čeká?

Toto překrásné bývalé panství známého arcivévody Františka Ferdinanda d´Este, na vás i vaše svatebčany zapůsobí jako očistná kůra pro tělo i mysl. Nikdo si snad nemůže ani přát, zpečetit svůj sňatek někde jinde, než na tomto romantickém místě. A vy tak jistě po dlouhých a pečlivých přípravách oceníte, když den D proběhne bez větších problémů a ještě na místě, o kterém budou vaši známí a rodina ještě hodně dlouho hovořit. Všichni samozřejmě chcete, aby tento překrásný den dopadl podle vašich očekávání a také aby se vám samotným líbilo místo, kde ztvrdíte svůj vztah. Na statku Benice je tak rozhodně zaručeno, že se vám zde bude líbit a že na toto místo budete ještě velmi dlouho vzpomínat.

Po posvátném svazku, slavnostní oběd, raut nebo grilování

Vězte, že pro vás vaše svatba bude nezapomenutelná. Poté, co si před vašimi blízkými řeknete své posvátné Ano, můžete se společně s nimi vydat holdovat dobrému jídlu a pití, které pro vás bude přichystáno. Nebude tak chybět na vaše přání slavnostní oběd nevěsty a ženicha, raut či možnost si něco dobrého ugrilovat. Záleží pouze na vás, čemu dáte přednost a co bude na seznamu vašich přání, který bude posvátným klenotem celého svatebního dne či víkendu. Nejdůležitější je totiž na tomto nezapomenutelném dni, aby byl spokojený jak ženich, tak i samotná nevěsta, pro kterou je asi bez výjimky svatební den tím nejkrásnějším dnem v životě.

Jsi 3055. čtenář tohoto článku. Děkujeme.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail