Nepracovat. To je sen každého z nás, ale málokomu se skutečně vyplní. S profilem na uvazek.cz však půjde hledání nové práce o něco snadněji. Uvazek.cz se zaměřuje především na osoby se zdravotním postižením, nabídky prací na částečný úvazek a pomáhá všem uchazečům najít pracovní pozici vyhovující jejich časovým i fyzickým možnostem. Zaměstnavatelům na oplátku pomáhá získat ideálního zaměstnance pro svou firmu a šetří čas. Stačí si založit profil a vyrazit tak štěstí naproti.

Pro koho je Uvazek.cz určen

Uvazek.cz je tu pro všechny, uchazeče o zaměstnání i zaměstnavatele. Zaměřuje spíše na zkrácené úvazky, ale můžete zde najít i místo s klasickou pracovní dobou nebo zaměstnance bez zdravotního či jiného omezení. Jedinou podmínkou je registrace a vyplnění osobního profilu.

Uchazeči

Jestli už nevíte kudy kam, obesíláte jeden pracovní inzerát za druhým, žádáte firmy o zkrácenou pracovní dobu a zaměstnání stále ne a ne najít, je pro vás uvazek.cz tou správnou volbou. Zde nikoho částečný pracovní úvazek nemůže překvapit. Na webu jsou atypické pracovní úvazky samozřejmostí.

Teď asi přemýšlíte, jak to asi celé funguje a proč se registrovat právě zde, vždyť pracovních portálů jsou na internetu mraky. Na uvazek.cz můžete sami oslovovat zaměstnavatele a odpovídat na jejich pracovní nabídky, tak jak to určitě už znáte z jiných stránek. Velkou výhodou uvazek.cz je, že zaměstnavatelé vás mohou oslovit s nabídkou zaměstnání sami na základě vámi vyplněného profilu.

Zaměstnavatelé

Hledáte novou posilu pro svou firmu? Zadejte jednoduše inzerát na uvazek.cz nebo si rovnou vyberte některého z uchazečů o zaměstnání dle jejich profilů. Vyhnete se tak zdlouhavému pročítání odpovědí, životopisů a motivačních dopisů. Ušetříte hromadu energie a času, který můžete věnovat smysluplnějším činnostem.

Jsi 2342. čtenář tohoto článku. Děkujeme.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail