Zajímáte se o velkoplošný tisk? Plzeň je zázemím firmy Tuto Studio, která vám takový tisk zajistí, a to už od pouhého jednoho kusu. Pokud tedy vlastníte firmu nebo značku, kterou chcete propagovat. Máte produkty a služby, o něž chcete vzbudit zájem, je pro tento krok ideální volbou velkoplošný tisk. Plzeň, ulice K Cihelnám – to je místo kde ve všední dny Tuto Studio můžete navštívit a sdělit jim své specifické požadavky.

Velkoplošný tisk Plzeň i pro náročné klienty

Společnost Tuto Studio se soustředí na celou škálu marketingových aktivit. Především však nabízí komplexní služby v oblasti grafického designu, reklamy a internetových prezentací. Vaší vlastní firmě tedy pomůže ke zviditelnění. Věděli jste, že díky dobře cílené reklamě se můžete stát jedničkou na trhu? Případně vyniknout i ve velmi konkurenčním oboru? Stačí mít dobré nápady a znát způsob, jak je zviditelnit a přilákat nové zákazníky či klienty.

V oblasti tiskařských služeb Tuto Studio nenabízí pouze velkoplošný tisk. Plzeň je tak místem, kde si objednáte třeba i digitální tisk, ofsetový tisk a spoustu dalších souvisejících grafických služeb. Stačí jen ve studiu sdělit své specifické požadavky a podělit se s pracovníky o své představy. Velkoplošný tisk je ideální nejen na billboardy, ale třeba i na polepy automobilů a na další formy venkovní reklamy.

Buďte nároční a podělte se o své představy

Jak v grafickém studiu tisknou? Na výběr máte mezi tiskem na klasický papír a na plachtovinu, která je odolnější a využívá se například na výrobu bannerů pro výstavy nebo na nákladní automobily. Dalšími možnostmi jsou použití speciálního UV filtru pro prodloužení životnosti nebo laminace pro zvýšení odolnosti. Zbytečně tedy nešetřete a zvolte si opravdu kvalitní velkoplošný tisk.

Plzeň v této oblasti nenabízí velkou konkurenci. Zaručujeme však, že Tuto Studio vás se svou širokou nabídkou služeb určitě zaujme.

Jsi 2830. čtenář tohoto článku. Děkujeme.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail