Přemýšleli jste někdy o tom, že si vytvoříte vlastní video pro vaše služby anebo produkty? Pokud ano, jste na správné cestě. V dnešní době, je velmi těžké zaujmout. Každý by chtěl být úspěšný, ale není to rozhodně vůbec zdarma. Chce to velkou představivost, dřinu a hodně kuráže. Například jsme narazili na web pana Lubomíra Novohradského, který se právě zabývá tím, jak své posluchače zaujmout.

Jeho firma se zabývá videoprodukcí. Například vytváří zábavná videa, reklamní spoty, festivalová videa anebo i zajímavé dokumenty.  Jeden z jeho cestovatelských dokumentů (mimo to je také cestovatel, který procestoval Asii), je například o mezinárodním festivalu 2019 v kolébce jógy, Rišikéši.

Oslovte ho a třeba vám pomůže Na svém webu uvádí, že rád pomůže svým klientům, kteří mají nějaký nápad anebo i své služby a produkty, uvést na obrazovky. Už několik let se věnuje tvorbě, takže by vám mohl i nějak pomoci. Videa jsou jednoduše budoucností marketingu, což svědčí už i o dobré investici do tohoto zdroje.

Jsi 728. čtenář tohoto článku. Děkujeme.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail