Svatba je velká věc a k její přípravě je zapotřebí notná dávka inspirace. Jaké jsou poslední svatební trendy, co při přípravě svatby nezanedbat, kde se inspirovat? Jak vypadá svatba podle BeWooden? To a mnohem více se dozvíte v následujícím článku.

Trendy svatba v přírodě

Stále častější jsou svatby pořádané v přírodě. Proč? Ani ten nejhonosnější uzavřený prostor nemůže předčit nonšalantní panorama, které nabízí samotná příroda. A právě kvůli němu je i nevěsta schopná podstoupit riziko špinavé vlečky i případného deště – i když ten řeší dnes velmi oblíbené svatební stany. V souvislosti s tímto nás napadá, jak s přírodou sladit svatební doplňky? Ať už si své ano chcete říct na otevřené louce, na pláži či u vás doma na zahradě věříme, že spíše než zlato, perly a diamanty vám více bude slušet dřevěná móda, která podtrhne kouzlo svatby pořádané v přírodě. Svatba v přírodě totiž značí nejen touhu po otevřeném prostoru a volnosti, nýbrž i vztah k přírodě, jednoduchost a cit pro design. Proto se společnosti BeWooden rozhodla poskytnout nevěstě a ženichovi možnost vybrat si z nabídky originálních dřevěných doplňků – opasků, náramků, broží, motýlků, kapesníčků do saka, psaníček a tak dále.

Náramek na ruku, brož na svatební šaty…

Jaké dřevěné doplňky BeWooden ještě více podtrhnou krásu nevěsty? Třeba brož z kolekce „Zvířata z Beskyd “, kterou si nevěsta může připnout na svatební šaty – spolu s ženichem mohou mít stejnou! Dříve než se na její ruce bude blýskat snubní prsten, může její zápěstí ozdobit krásný dřevěný náramek Bewooden, třeba v modré barvě. Znáte tu tradici, že má mít nevěsta i něco modrého?

Motýlka ke krku, kapesníček do kapsy saka…

Proč nosit kravatu, když více volnosti si můžete užít s motýlkem? Pořídí-li si ženich motýlka v modré barvě, může ladit s nevěstou, která bude mít na zápěstí modré náramky. Protože musí být ženichův outfit dokonalý, už z toho důvodu, aby ladil k dokonalému nevěstině outfitu, zapomínat by se nemělo ani na kapesníček do kapsy saka.

A co vy, chystáte svatbu v přírodě? Nebo jdete na svatbu? BeWooden vyřeší i váš svatební dar pro nevěstu a ženicha!

Jsi 2805. čtenář tohoto článku. Děkujeme.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail