Čtete hodně a nákupy knih a e-knih jsou pro Vás už značně velké a rádi byste je snížili či eliminovali úplně? Příjemnou možností je nabídnout sepsání recenze určité knihy přímo nakladateli či prodejci knih. Značnou výhodou je mít vlastní blog či webovou stránku.

book-moneyNejen, že si autoři vlastních stránek uchovávají své pocity z přečtené knihy či názory na spisovatele pro budoucnost, psaním zlepšují své vlastní dovednosti včetně zpětné vazby od návštěvníků, úspěšným blogem si mohou také přivydělávat a dalším výrazným bonusem jsou nabídky prodejců knih či nakladatelů knih na knihy zdarma za „pouhé“ napsání a uveřejnění recenze.

Spolupráce recenzenta a nakladatele (ev. prodejce) by měla být samozřejmě výhodná oboustranně. Kniha zdarma pro blogera by měla být vyvážena přínosem recenze i druhé straně. Bloger by měl nabídnout web určité kvality a hlavně návštěvnosti. Nakladatel v takovéto spolupráci očekává rozšíření podvědomí o knize či o autorovi. Prodejce knihy pak od recenze pravděpodobně bude očekávat propagaci svého webu. Je tedy slušné v recenzi zmínit, kde knihu zakoupit a nejlépe se zpětným odkazem, který bude mít svůj malý vliv na návštěvnost webu distributora.

Pokud tedy čtete hodně a chtěli byste využívat knih zdarma, je vlastní navštěvovaný web velká výhoda či spíše nutnost. Vytvořit však z webu navštěvovaný portál s vlastní komunitou však dá určitou práci. Výhody však čas strávený nad články jednoznačně převáží.

Jsi 4407. čtenář tohoto článku. Děkujeme.


Reklama zde napořád jen za 80 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail