Určitě jste si všimli, jak šťastné jsou děti, když mohou obléci kostým na karneval. Proč byste jim měli tuto úžasnou zábavu jen závidět? Karnevalové kostýmy jsou k dostání v širokém sortimentu i pro dospělé. Ukážeme vám, proč je musíte mít.

Karnevalový kostým budete rádi oblékat

Ve vašem okolí určitě nejsou plakáty a letáčky, které by zvaly na karneval pro dospělé. Tyto skvělé akce plné zábavy už jsou bohužel určeny jen nejmladším dětem. Proto vás ani nenapadne, proč byste si měli pořídit kostým na karneval. Přesto by měl mít místo i ve vašem šatníku, a to nejen jeden model.

Vyberte hned několik různých modelů! Karnevalové kostýmy mají místo všude tam, kde chcete rozproudit zábavu. Kde chcete ukázat, že ke skvělé atmosféře stačí málo. Zkuste se na silvestrovské oslavě ukázat v kostýmu. Najednou všechny pobavíte a pochválí vás za úžasný nápad.

Pozvěte přátele na kolaudační večírek nebo na letní grilování a otevřete jim dveře v nápaditém kostýmu! Doprovoďte děti na karneval a sami nezůstávejte pozadu. Vytvořte s dětmi tematickou dvojici.

Uspořádejte narozeninovou oslavu a místo riflí a trička vytáhněte ze skříně kostým. Okouzlíte rázem všechny přítomné a ti hned budou vědět, že nuda u vás nesmí přes práh. A jeden tip pro příslušnice něžného pohlaví.

Dámské kostýmy na karneval vypadají úžasně a vyřeší vám věčnou otázku, co si vzít na sebe. Na silvestrovském večírku vás nikdo nepřehlédne.

I vy musíte mít karnevalový kostým na:

  • silvestrovský večírek,
  • zahradní party s přáteli,
  • oslavy narozenin a dětské večírky,
  • kolaudační večírek,
  • perfektní dvojku s vaším dítkem.

Jak si vybrat karnevalový kostým

Předně je třeba uvést, že jeden karnevalový kostým jistě nebude stačit. Do převleků se rychle zamilujete. Vyberte si jich hned několik. Pozor na běžné karnevalové kostýmy nejrůznějších čarodějů a čarodějnic.

Ty jsou vhodné jen jednou v roce, pokud vaše firma pořádá halloweenskou oslavu nebo pokud halloweenskou oslavu pořádáte doma pro své přátele. Po zbytek roku jsou vhodnější veselejší, nápaditější a kreativnější kostýmy.

V nabídce naleznete i modely, kterou vypadají fantasticky a jsou velmi svůdné, zvláště v sortimentu dámských kostýmů na karneval. V těch zazáříte zejména na silvestrovských oslavách.

Na dětské party jsou zase perfektní ty, které představují některou pohádkovou postavu. Také si prohlédněte dětské karnevalové kostýmy a vyberte provedení, které má tematický protějšek v sortimentu pro dospělé.

Někdy stačí objednat jen atraktivní vestu, sukni nebo kalhoty a doplnit běžným oblečením. Váš karnevalový kostým bude pokaždé jiný!

Když se baví děti i dospělí

Nejkrásnější chvíle jsou jistě ty, které můžete strávit společně s dětmi. Kostým je zárukou, že veselá nálada bude kralovat po celou dobu trvání akce. A protože jsou k dostání levné karnevalové kostýmy, není důvod, proč byste si neměli objednat hned několik modelů!

Skvělý výběr karnevalových kostýmů najdete např. na stránkách www.r-kontakt.cz

Jsi 2287. čtenář tohoto článku. Děkujeme.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail