slovnicek_obalka_mensiZnáte tu situaci, když Vás průvodce po zámku zahlcuje termíny z umění a Vy některým z nich vůbec nerozumíte? Zeptat se nechcete a žádnou encyklopedii bohužel u sebe nemáte. Hodil by se malý slovník v mobilu, že? Právě pro tyto případy vydalo nakladatelství E-knihy jedou e-knihu Jiřího Gleta Slovníček výtvarného umění a architektury.

„Slovníček“ je přehledným a stručným průvodcem po pojmech z výtvarného umění a architektury. Obsahuje výklad 150 pojmů, od „Abstraktního umění“ až po „Žánrové umění“.

Zejména v letní turistické sezóně, jako turisté, často navštěvujeme hrady, zámky a další historické památky, nejenom u nás, ale v celé Evropě. Taky si rádi prohlížíme skvostná umělecká díla v našich i zahraničních galeriích? Pokud si chceme plně vychutnat krásu výtvarných uměleckých děl a historických památek, hodí se znát alespoň základní termíny běžně užívané ve výtvarném umění a architektuře. Tento slovníček, je ale určen nejenom pro turisty, ale taky pro studenty uměleckých škol, galeristy a všechny milovníky umění.

Elektronickou knihu si můžete za 45 Kč zakoupit například na obchodě Palmknihy, kde je ke stažení zdarma ukázka. Ikázku si můžete stáhnout i zde.

Jsi 9952. čtenář tohoto článku. Děkujeme.


Reklama zde napořád jen za 80 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail