Také máte rádi detektivní příběhy plné napětí, emocí a překvapivých zvratů? Právě pro vás vznikl zbrusu nový portál, který vám zajistí nikdy nekončící přísun těch nejlepších krimi příběhů od nejznámějších českých spisovatelů a spisovatelek. On-line magazín ČESKÉ DETEKTIVKY má ambice stát se největší databází detektivních povídek, která pro vás bude dostupná kdykoliv a odkudkoliv. Z jediného místa tak budete mít přístup do nekonečného vesmíru původní tvorby nejlepších českých autorů detektivek.

ČESKÉ DETEKTIVKY jsou přístupné na https://pickey.cz/ceskedetektivky.cz, kde můžete okamžitě číst všechny již publikované příběhy. Žánr povídek však zdaleka není omezen pouze na klasické detektivky, které by vám po čase mohly přijít monotónní. Naopak. Publikované povídky mají sice společné to, že jsou založené na detektivní zápletce, ale žánrově jde o velmi pestré překryvy. Při čtení zažijte atmosféru thrillerů, hororů, parodií, sci-fi i romantiky.

Každý týden nové dílo přímo na e-mail

Jak už bylo zmíněno, jde o nekončící databázi příběhů. Nejen, že všichni čtenáři mají přístup ke všem již vydaným povídkám, díla se s každým týdnem rozšiřují o nové skvosty. Přesně každý čtvrtek vychází v rámci magazínu nová povídka. A čtenáři mají možnost si zdarma nastavit zaslání nově publikovaného díla přímo na e-mailovou adresu, aby novinku nepropásli. 

Autoři, kteří vás nadchnou

Zajímá vás, kdo pro ČESKÉ DETEKTIVKY píše? Věřte, že jen ti nejlepší. Povídky do magazínu dodávají ty nejzvučnější jména z české literatury. František Niedl, Andrea Čekanová, Martin Štefko, Zuzana Rampichová, Veronika Fiedlerová, Lukáš Hrdlička, Ludmila Svozilová, Petr Válek a mnoho dalších. 

Pro fanoušky bonusy navíc

V rámci magazínu je pro zájemce i fanouškovská sekce, ve které je zveřejňován i další, bonusový obsah. Fanoušci jsou pravidelně zásobování rozhovory s autory, články ze zákulisí, knihami zdarma, krimi hry, tapety či dalším materiálem souvisejícím s detektivkami a českými autory.

Cena? Méně než myslíte!

Desítky spisovatelů snažících se nadchnout svými příběhy, každý týden nová povídka, technický servis stálého přístupu, e-mailové rozesílky, rozhovory, bonusy a další dárky.. Asi se ptáte, kolik to to stojí… Je to skoro neuvěřitelné, ale cena je pro čtenáře menší než káva nebo pivo.

Přístup ke všem publikovaným povídkám a přísun nového díla každý týden stojí pouze 59 Kč za měsíc. Rozhovory a všechny bonusy navíc jsou přístupní v rámci členství “fanoušek”, které je s 20 Kč příplatkem (tedy 79 Kč měsíčně). Věřte, že níže to již nejde…

Možnost číst pouze jednotlivé povídky

Pokud vás zajímají jen vybraní autoři nebo jednotlivé díla, je tu i možnost pro vás. Každou z povídek je možné zpřístupnit na trvalo za drobný poplatek. Není třeba platit měsíční členství, ale nasbírat si jen takové příběhy, které vás opravdu zajímají. 

Nyní šance o VIP členství zdarma!

Pokud vás ČESKÉ DETEKTIVKY zaujaly, nyní máte po omezenou dobu jedinečnou šanci získat měsíční VIP členství (“fanoušek”) zcela zdarma. Vyplňte jednoduchý formulář a zapojte se do časově omezené soutěže zde.

Jsi 351. čtenář tohoto článku. Děkujeme.


Reklama zde napořád jen za 80 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail