moderniwebNovinka na trhu elektronickéch knih je knihy Moderní Web od profesionálního webdesignera a vývojáře Jiřího Lexe. Autor je věnuje tvorbě webových stránek a školení již několik let a jeho činnost je k vidění na webu www.moderniweb.com.  Stejně jakou svou prezentační stránku nazval autor svou knižní prvotinu, ve které poodhaluje značnou část svého Know-how.

Už z názvu je zřejmé, že je kniha je zaměřena na moderní webdesign a úvahu bere i nové technologie s ohledem na psychologii a vypozorované chování uživatelů internetu. Kniha je vhodná pro každého, kdo vlastní webové stránky, nebo si je plánuje vytvořit, zejména však pro učitele, studenty a vývojáře. Pro plné pochopení veškerého obsahu je vhodné mít základní povědomí o webových stránkách, grafice, znalosti jazyků HTML, CSS a JavaScriptu, zejména jQuery. I pokud  tyto znalosti nemáte, kniha Vám nabídne celou řadu inspirativních podmětů pro Vaše webové stránky, které si můžete nechat zapracovat od zkušených webdesignerů.

Publikaci vydalo nakladatelství KKnihy.cz jako e-knihu. Kniha je dostupná ve všech formátech (epub, mobi i pdf) pro snadné čtení i prohlížení. E-kniha stojí 120 Kč a je k dostání u většiny prodejců e-knih, například Palmknihy (odkaz na knihu), kde je k dispozici i ukázka zdarma.

Jsi 4123. čtenář tohoto článku. Děkujeme.


Reklama zde napořád jen za 80 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail