Chcete propagovat vlastní firemní značku, výrobek, či chcete „jen“ udělat radost svým dětem? Hodně užitku za relativně málo peněz udělá originální samolepka. Samolepku si můžete nechat vyrobit s libovolným potiskem z jedné strany a z druhé strany vám lepící vrstva umožňující přilepení na téměř libovolný objekt. S tiskem samolepky to však není tak jednoduché jako s tiskem dopisu a ve většině případů si neporadíte sami doma a je dobré se obrátit na odborníky. Kromě množství, velikosti, barevnosti je velmi důležité rozhodnout se pro správný materiál a metodu tisku.

tisk na papír

Samolepka na papíru je nejjednodušší možností, která je na trhu. Vhodnost použití výsledné samolepky je však na předměty se stálým umístění v interiérových prostorech, kde nebude namáhána působením počasí.

UV Digitální tisk

Díky technologii UV tisku je možné vyrobit stovky variant samolepek ve vysoké kvalitě i variantách – bílé samolepky, čiré s podtiskem, s metalickým povrchem, s holografickými efekty a mnohé další. Specialitou je tisk oboustranných samolepek.

tisk na PVC

PVC samolepky jsou většinou bílé s lesklým povrchem, možné jsou však i speciální požadavky. Výhodou PVC samolepek je jejich vysoká odolnost vůči okolním vlivům (slunce, vítr, voda…). PVC fólie představují efektivní cestu, jak rozšířit a umístit Vaši reklamu na různá místa (do výloh, podlahové samolepky, na auto a podobně).

Výčet možností samolepek uvedeným zdaleka nekončí. Dle Vašeho záměru je na výběr několik možností použité lepidel, tvarových ořezů, laminace, výjimkou nejsou ani obostrané samolepky. Samolpky dokonce mohou fungovat i bez bez použití jakýhkoliv lepidel, přilnavost může být na principu magnetek či statické energie.

Jsi 19303. čtenář tohoto článku. Děkujeme.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail