Máte v plánu pořídit své kočičce novou hračku? Chcete jí dopřát opravdu velkolepou dávku zábavy a rovněž i kýžené soukromí? V tom případě jsou pro vás jako dělaná škrabadla pro kočky, které vaši miláčci budou doslova zbožňovat. Nejenže kočičce vynahradí přírodní prostředí a poskytne jí tak místo, kde si může v klidu a pohodě brousit své drábky bez toho aniž by to odnesla vaše sedačka či koberec, ale navíc bude kočce i skvělým parťákem v jejich pohybových aktivitách. Šplhadla pro kočky, jak se těmto pomocníkům také říká, totiž nedovolí kočičce laicky řečeno usnout na vavřínech a ona tak nebude přibírat na váze, díky neustálému pohybu.

Dopřejte své kočce to nejlepší

Kočičí škrabadlo neslouží primárně k broušení drápků a dovádění. Jeho význam je totiž daleko širší. Ptáte se, k čemu dalšímu škrabadla pro kočky slouží? Odpověď je jednoduchá, jejich úkolem je poskytnout kočce útočiště, do kterého se bude velmi ráda vracet po svých každodenních radovánkách. Bude to místo, které si kočka označí, bude ho moci poškrábat tak, jak jí bude libo a především bude v něm moci sloužit svou hlavu a uklidí se tak před okolním světem. Kočka tak získá místo ke spánku, hrátkám i ostatním pohybovým aktivitám, které ji toto příjemné místo dopřeje.

Zdraví vaší kočky je na prvním místě

Jistě je pro vás, jako pro každého chovatele, nejdůležitější zdraví vaší kočky. Pečovat o něj tak můžete i tím, že se poohlídnete, jaká jsou u nás odpočívadla pro kočky, a jedno jim z našeho sortimentu ihned pořídíte. Tento nepostradatelný prvek se totiž jak již bylo řečeno stará nejen o kočičí drábky, ale i o to, aby se kočka cítila vitálně a plně v pohodlí. To jí dopřejete pouze tak, že jí do svého domu pořídíte příjemné sisalové či antracitové škrabadlo, které bude dělat radost jak vám, z hlediska designu, tak především vaší kočce, která na něj od první chvíle nedá dopustit.

Jsi 2853. čtenář tohoto článku. Děkujeme.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail