Úspora času i lidských zdrojů je pokaždé vítaným způsobem, jak zefektivnit chod firmy, školského zařízení a kontrolovat hospodaření zmíněných subjektů ze strany finančních a jiných úřadů. Instalací programu, který v sobě obsahuje evidence docházky, zaměstnanců i vypočítává potřebný počet zaměstnanců v daném zařízení. Elektronická evidence Dignus je zaměřena především na předškolní zařízení, jako jsou jesle, školky a dětské skupiny.

Na docházkový program se nyní poskytují dotace

Jednoduché ovládání řediteli či hospodářce školského zařízení okamžitě umožní aktuální stav – počet dětí, vychovatelů – i předpokládanou budoucnost. Z předjímání stavu v budoucím období lze snadno vyčíst kapacitní a personální potřeby, případně se ve zpětném dohledávání snadno zorientuje i úplný začátečník. Zjednodušeně řečeno: i z chytrého telefonu si můžou osoby, které mají povolen přístup do programu, ověřit počet opracovaných hodin, jakož i počet dní dítěte stráveného ve školce. Z těchto závěrů se dají vypočíst i úlevy na daních pro rodiče, kteří na slevu mají nárok a uplatňují ji.

Evidence docházky není jedinou výhodou, již program Dignus přináší. Veškerá vyúčtování, včetně elektronické evidence, podklady pro úřady, rodiče i pro zaměstnance, jsou v docházkovém programu obsaženy a zjednodušují tak práci účetním, hospodářkám nebo zaměstnancům odpovědným za vyúčtování. Konec ručního výpočtu docházky – nyní za vás vše vyřeší program Dignus, na jehož pořízení se navíc poskytují dotace. Nemluvě o tom, že je u konce i ruční zapisování dětí do knihy příchodů a odchodů. Děti dostanou čip, jímž se automaticky zaznamená jejich příchod nebo odchod ze školky. Pedagogům tak odpadá evidování dětí, a můžou se tak věnovat jiné bohulibé práci.

Jsi 2568. čtenář tohoto článku. Děkujeme.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail