Milujete romantické praskání dřeva, za jehož zvuku dokážete i zavřít oči a odpočívat ve svém křesle? Je pro vás otevřený oheň v bytě něčím, co vás uklidňuje a vyvolává celou řadu příjemných pocitů? V tom případě jistě bude dříve nebo později v plánu stavba krbu, která vám vykouzlí blažený úsměv na tváři. Víte ovšem na koho byste se měli v případě, kdy se pro zřízení rozhodnete obrátit? A víte rovněž, i jaká úskalí vás mohou při samotné realizaci vašeho snu čekat? Zní vaše odpověď negativně? V tom případě se můžete s plnou důvěrou obrátit na naši společnost, která celou realizaci vašeho snu přebere na sebe. Vy se poté budete již moci pouze kochat příjemným praskáním dřeva v krbu.

Krbová vložka s výměníkem či s rozvodem vzduchu?

Pokud toužíte po tom, aby se teplo z vašeho perfektního společníka rozprostřelo do několika dalších místností, rozhodně doporučujeme, krbovou vložku s výměníkem na teplou vodu v opačném případě vám postačí klasická stavba s rozvodem vzduchu. Záleží tedy pouze, na vašem přání, které je pro nás v samotné realizaci rozkazem. Ať tak či onak, jedno je jisté, a sice že celá realizace musí být podmíněně pravým kamnářským certifikovaným materiálem, který je pro mnohé společnosti spíše cizím slovem. V našem případě se ovšem obávat nemusíte, kamnářské desky, tmel i lepidla patří do našeho základního vybavení. Poté již samotné realizaci, o kterou se postaráme od počátku, až do konce nestojí nic v cestě.

Nevíte, jak bude krb vypadat ve vaší místnosti?

Máte obavy z toho, že se stavba krbu a jeho výsledný efekt mihne účinkem a očekáváním, která byla ve vaší hlavě před samotným započetím prací? V tom případě vám nabízíme unikátní 3D vizualizaci, kterou pro vás zdarma připravíme a která bude mapovat konečný vzhled celého projektu ve vašem interiéru. Pokud se vám tedy nebude líbit, rádi vám doporučíme jiný či poradíme jak vylepšit k obrazu svému. Přesto ovšem vězte, že nejoptimálnější řešení stavby včetně cenové kalkulace a již zmíněné 3D vizualizace, rádi poskytneme všem svým potencionálním klientům.

Jsi 2929. čtenář tohoto článku. Děkujeme.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail