Možná se vám v sychravém počasí chtělo vyrazit za sluníčkem k moři, nebo už si plánujete dovolenou na příští rok. Jak si objednat Chorvatsko levně? Pomoci vám může cestovní kancelář, která zprostředkovává ubytování u přímých majitelů, s nimiž má podepsané smlouvy. Vy si jen vyberete destinaci, termín a typ ubytování. Díky smluvním závazkům s vlastníky apartmánů, hotelů i soukromých objektů se nemůže stát, že vámi zamluvené ubytování bude obsazené a nevyhovující.

Využijte akčních slev pro příští sezonu

Na říjen jsou předpovědi počasí v Chorvatsku příznivější než pro Česko. Příjemné teploty vzduchu nad dvacet stupňů, málo deštivých dní a poměrně teplé moře. Makarská dokonce slibuje teploty okolo 25 stupňů. Na Splitu a Zadaru má být slunečno a zhruba 20 stupňů. Pokud máte v plánu do Chorvatska levně vyrazit až příští rok, nyní je jedinečná šance bohatého výběru bez omezení. Jedete-li s větší partou, výhodné budou apartmány. Nejlevnější ubytování se pohybuje v příznivých cenových relacích, kdy například za objekt pro 14 plus šest osob zaplatíte pouhých čtyřicet eur za den. Záleží na počtu lidí, vybavení, vzdálenosti od moře a lokalitě. Jestliže chcete jet do jižní, střední nebo severní Dalmácie a bydlet „za hubičku“, neváhejte s včasnou objednávkou.

Chorvatsko levně především ocení rodiny s dětmi, jež touží po ubytování v blízkosti moře a dostatkem prostoru pro bezstarostné řádění malých nezbedů. Akční nabídky ubytování přicházejí se slevami, které automaticky neznamenají výhled do šedi protějšího domu, velké vzdálenosti od pobřeží nebo měst s možnostmi nakupování, stravování a rušného života. Kdo nepotřebuje nutně vycestovat do Chorvatska levně, může využít nabídky luxusního ubytování hotelového typu anebo v soukromí.

Jsi 3584. čtenář tohoto článku. Děkujeme.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail