Dovolenou ve Vietnamu můžete prožít nicneděláním, povalováním se na pláži, opalováním, a hlavně – absolutní relaxací. A když se rozhodnete, můžete svou dovolenou snů doplnit nějakým výletem. „Odpojte“ se od každodenního shonu, a prožijte vysněnou exotickou dovolenou. Prožijte dovolenou ve Vietnamu na nejkrásnější pláži…

vietnamJaké jsou nejkrásnější pláže ve Vietnamu, na kterých stojí za to strávit dovolenou ve Vietnamu?
Ostrov Phu Quoc – Na tomto ostrově nalezneme jedny z nejkrásnějších pláží ve Vietnamu. Všechny mají bílý písek a průzračnou tyrkysovou bodu. Pláž Long Beach je tou nejznámnější na ostrově. Asi 70 % ostrova potom tvoř národní park s úchvatnou faunou a flórou.
Pláž Hoin An – Nádherná pláž v malinkatém městečku ve středním Vietnamu. Často se zde připravují i různé noční oslavy či posílání lampionů na přání. Zde můžete strávit božsky romantickou dovolenou.
Pláž Nha Trang – U stejnojmenného městečka na východě Vietnamu se nachází nádherná sedmikilometrová pláž. Celých sedm kilometrů je poseto bary, slunečníky a lehátky.
Pláž Vung Tau a pláž Mui Ne – Nejedná se zrovna o klidné pláž. Ne nadarmo jsou oblíbeným místem turistlů. Jsou to překrásná místa.

Dovolená ve Vietnamu pro všechny milovníky dobrého jídla

Součástí dovolené ve Vietnamu jsou ochutnávky tradičních jídel, která jsou navíc k dostání za velmi nízké ceny. Ochutnejte místní kuchyni, která patří k nejoblíbenějším kuchyním světa. Užijte si dovolenou se vším všudy! CK Arkadia Air pořádá zájezdy, které jsou velmi atraktivní a oblíbené již řadu let.

Jsi 3524. čtenář tohoto článku. Děkujeme.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail