Hledáte-li originální dárek k narozeninám, k svátku nebo k Vánocům. Zkuste hrnky se znamením zvěrokruhu, jejichž potisk můžete doplnit vlastním nápisem, obrázkem či fotografií. V e-shopu Trikuj.cz najdete kolekci plechových hrnků s moderním a navíc upravitelným designem.

Plechové hrnky s vlastním potiskem jsou roztomilým i praktickým dárkem. Plechový hrnek se hodí na výlety do přírody i na doma. Hrnek se znamením zvěrokruhu můžete nechat zabalit do pěkné dárkové krabičky a odeslat jej jako dárek anonymně na adresu obdarovaného. 

Přidejte na hrnek vlastní potisk

Na hrnky se znamením zvěrokruhu se hodí charakteristika daného znamení nebo vaše věnování. Na hrnek můžete doplnit datum narození obdarovaného či vlastní obrázek. Výhodou je, že vlastní potisk můžete přidat na obě strany plecháčku.
Při tvorbě originálního designu můžete experimentovat s různými druhy písma. Využít můžete také nabízený katalog obrázků. Vlastní nahrané fotografie můžete v konfigurátoru snadno oříznout. 

Pro všechny hrnky se znamením platí doprava zdarma a množstevní sleva již od dvou zakoupených kusů. Tak neváhejte a vytvořte nezapomenutelný dárek s vlastním potiskem ještě dnes.

Jsi 1355. čtenář tohoto článku. Děkujeme.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail