Krátký sestřih může být svěží, praktický a nabízet řadu dalších výhod. I přes to vás ale mohou okouzlit účesy, které vyžadují dlouhé a husté vlasy. Oxyextensions nabízejí spojení obojího díky svým kvalitním příčeskům z pravých vlasů. S jejich pomocí můžete vytvořit dokonalý účes během pár minut a hodit za hlavu starosti spojené s délkou vašich vlasů.

Rozmanitost barev

Fantazii se meze nekladou. Ať už toužíte pro přirozených odstínech hnědé, blond, popelavé nebo zrzavé, z široké nabídky sortimentu si jistě vyberete. Příčesky z pravých vlasů jsou nabízeny také v alternativních a odvážnějších barvách, jako je červená nebo modrá, aby si každý přišel na své.

Široká škála možných účesů

S příčesky můžete vypadat každý den jinak a vaše vlasy nebudou trpět. Díky clip in variantě lze prodloužit běžnou délku vlasů a vytvářet účes dle libosti. Sponky jsou drobné a nenápadné, takže si jich ve vlasech nikdo nevšimne, zároveň ale perfektně plní svoji práci a udrží vlasy na svém místě. Na prodloužení culíku jsou v nabídce speciální clip in příčesky z pravých vlasů, jenž vytváří hladký lesklý, pevný a oslnivý culík.

Jednoduchá aplikace

Jestliže se děsíte aplikace, vyzkoušejte jednodušší variantu s názvem flip in. Tato forma příčesků není vybavena sponkami, ale drobnými drátky, které příčesky přichytí k vašim vlasům. Aplikace je snadná, rychlá a navíc se nemusíte obávat, že by některá část příčesku byla nápadná.

Pravé vlasy, které působí jako vaše vlastní

Výraznou výhodou příčesků z pravých vlasů je jejich přirozenost. Na dotek jsou jemné, lesklé a okolí si ani nevšimne, že nejsou vaše. Díky tomu si lze užívat výhod svého vlastního krátkého sestřihu, jako je snadné mytí a styling a v některých případech své vlasy jen nenápadně prodloužit pomocí elegantních příčesků.

Jsi 1561. čtenář tohoto článku. Děkujeme.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail