Na kalendáři druhá půlka února, venku jsou k vidění první sněženky a teploty jsou značně nad nulou. Vše nasvědčuje tomu, že zima předává svou vládu dalšímu ročnímu období – jaro se blíží.Teplejší období jde ruku v ruce se změnou výběru oblečení. Teplé kabáty střídají pohodlnější a lehčí bundy či džíny. Tak co dámy, už máte připravený svůj šatník na jaro?

V šatníku by vám určitě neměla chybět nějaká jarní bunda nebo kabátek. Důležitá není jen praktičnost a pohodlnost, ale i požadavek na vnější vzhled. Tím se dostáváme k souvisejícímu požadavku na výběr, jelikož módní vkus má každá žena trochu jiný. Je libo bundu v černé, šedé či hnědé barvě? Nebo dáváte přednost veselejším barvám a vzorům? Stačí se podívat na nabídku jarních dámských bund a kabátů a vybrat si podle libosti. K dostání jsou bundy i kabáty s různými aplikacemi, nebo naopak můžete sáhnout po kousku s kožíškem, páskem, zlatými ozdobnými zipy, které vedou po bocích. Vybírat u nás můžete ze značek Pepe Jeans, Guess, Diesel, Carin Klein či Vila.

Ke kabátku či bundě se pro jarní období hodí džíny. Dobře padnoucí džíny zdůrazní ladné ženské křivky a umocní sexy vzhled. I v sortimentu dámských džín je bohatý výběr. Ať už preferujete dříny rovné, úzké, mrkváče či takzvané boyfriend džíny, můžete vybírat v různých velikostech i barev a to od klasických odstínů modré či černé po různě barevné. Vybírat můžete z džín značek Desigual, Diesel, Alcott, Calvin Klein nebo Broadway.

Takže, milé dámy, projděte si své jarní oblečení a pokud je potřeba doplňte novými věcmi. pro každou ženu je přeci důležité, aby se líbila s oblečení bylo aktuálně trendy.

Jsi 4019. čtenář tohoto článku. Děkujeme.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail