Spisovatele Jiřího Gleta pravděpodobně znáte. Na svém kontě má řadu vydaných knih od dětských, přes humoristické po naučné. Je milovníkem architektury a cestování a také mimo jiné pravidelným přispěvovatelem našeho magazínu (články Jiřího Gleta). Již v minulosti vydal tištěné průvodce, které jsou již rozebrány. Nyní se rozhodl postupně zmapovat nejzajímavější místa Čech, Moravy a Slezka, dokonce i blízkého Slovenska.

obal-pruvodce1Aktuálně vyšel ve spolupráci s nakladatelstvím KKnihy.cz první ze série turistických průvodců zaměřený na hrady a zámky Středočeského kraje, Prahy a Jihočeského kraje. Jedná se o elektronickou knihu, kterou tak můžete mít na svých cestách jednoduše stále sebou v mobilu, tabletu či čtečce a nezabírá vám tak místo v batohu. Průvodce je doplněn pečlivě vybranými fotografie z jednotlivých míst. Celkem je v knize popsáno 21 výletů, které se nesmíte nechat uniknout. Jiří Glet v současnédobě píše druhý díl, který bude zaměřený na Plzeňský, Karlovarský a Ústecký kraj.

Pro sérii průvodců Jiřího Gleta vznikl samostatný web, na kterém najdete nejen aktuální informace, odkazy na zakoupení, ale i ukázky knih zdarma ke stažení či odkazy ohlasy uživatelů. Pokud máte zájem dozvědět se o sérii průvodců více, navštivte stránku http://pruvodce.kknihy.cz/

Jsi 3576. čtenář tohoto článku. Děkujeme.


Reklama zde napořád jen za 80 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail