5V dnešní době asi těžko uslyšíte nikoho, kdo by si stěžoval, že není výběr v sortimentu oblečení. Trh v současnosti nabízí nepřeberné množství oděvních výrobků různých stylů a různých zaměření od levných po drahé, od jednorázových po kvalitní „držáky“. Určitým specifikem oděvního průmyslu je sportovní oblečení. U sportovního oblečení totiž nejde pouze o pořizovací cenu, aktuální módu či vyšité logo. Pokud se outdoorovým aktivitám v přírodě věnujete, váš hlavní požadavek by měl být zaměřen na kvalitu a použitelnost oblečení. I zde je však z čeho vybírat.

Od loňského roku jsou na českém trhu také výrobky italské textilní firmy Montura, které se zaměřují hlavně na náročné uživatele. Představou této firmy je vymýšlet a vytvářet outdoorové oblečení nejen pro lidi, kteří občasně navštěvují hory, ale především pro lidi, kteří horami vášnivě žijí. Montura se tak snaží uspokojit náročné uživatele toužící po kombinaci perfektních vlastností, dlouhé životnosti a zároveň komfortu, který je při dlouhém cestování žádaný. Kdo hledá kvalitní sportovní oblečení do nepohody a na dlouhé cesty, určitě by se měl o výrobky firmy Montura zajímat podrobněji a navštívit jejich e-shop oblečení Montura pro získání více informací.
Jak už jsme zmínili Montura se zaměřuje kvalitní sportovní oblečení pro náročné sportovce. Ať tedy provozujete skialpinismus, lyžování, trekking, horolezectví, běhání, výrobky Montura vám nabídnou to nejlepší právě pro to, co vás baví. Kolekce jsou přehledně rozděleny na dámské, pánské i dětské a nabízí potřebný výběr pro kvalitní bundy, vesty, kalhoty, kraťasy, mikiny, košile, trička, obuv i další doplňky pro náročné výlety.

Zájem interpretovat potřeby a přání horalů je základním kamenem vize Montury do budoucnosti.

logo-jpg

Jsi 3746. čtenář tohoto článku. Děkujeme.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail