zlyKdyž Dominik Zlý poprvé vyzkoušel na své turistické tůře spotrovní oblečení Montura, byl nadšený z jeho vlastností. Jak po vlastní zkušenosti tvrdí „je lehké a jeho střih mi umožňoval volný a příjemný pohyb“. Od té doby si pořídil na své tůry několik dalších výrobků. jelikož na svých cestách navštívil mnoho lokalit, všímal si, jak v horských oblastech je běžně v nabídce toto oblečení, a že je turisty žádané a oblíbení. navzdory tomu v České republice bylo nedostupné. Napadla ho tedy myšlenka na dovoz produktů Montura do Čech. To bylo v roce 2014. Realizace myšlenky se povedla hned následující rok a nyní Dominik provozuje jednu kamennou prodejnu, kde je možné býrobky vyzkoušet a e-shop zaměřený výhradně na kvalitní sportovní oblečení a doplňky firmy montura.

logo-jpgMontura není jen tak obyčejný výrobce sportovního oblečení, jde o totiž výrobce zaměřujícího se hlavně na vysoce kvalitní outdoorové oblečení a funkční prádlo, které je určené pro náročnější sportovce i cestovatele. Kdo rád cestuje či provozuje skialpinismus, skitouring, lyžování, lezení, treking, turistiku a podobné, zajisté ocení pohodlí a kvalitu výrobků této italské firmy.

Zákazníky kromě kvality zaujme také atraktivní barevné zpracování a zejména neopomenutí detailů sloužící pro komfort uživatele. U sportovních bund tím myslím například návrh kapes, větrání, integrované akustické výstupy do kapuce, možnost použití kapuce přes helmu, stahování či kšilt u kapuce. U sportovní trik pak důraz na odvod vlhkosti od těla, ochrana proti UV záření nebo antibakteriální vlastnosti.

Jsi 3914. čtenář tohoto článku. Děkujeme.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail