Je dobře, že i v českém prostředí je již možné konstatovat, že reprezentativní sál je pro pořádání prestižních konferencí nutností. V této souvislosti se ovšem často vynoří otázka, kde si je možné dostatečně velký sál pronajmout? Pro společnosti z Brna a okolí je tento problém vyřešen zásluhou sálu v Hotelu Gregor v Modřicích!

Velký sál Hotelu Gregor Modřice je vybaven nejmodernější technikou

Místní velký sál má úctyhodnou kapacitu 200 lidí, takže je ideální pro pořádání firemních i společenských akcí, kterých už se v něm uskutečnilo bezpočet. Pořadatelé konferencí přitom oceňují i skutečnost, že je vybaven moderní audiovizuální i prezentační technikou. Nechybí ani dnes již v podstatě nezbytné wi-fi připojení, bez něhož se podobné akce neobejdou. Velký sál poskytuje svým uživatelům klidné prostředí, v němž je nikdo neruší.

Účastníci konferencí využívají nejen velký sál, ale rovněž přilehlý bar

Vedle velkého sálu se nachází i obsluhovaný bar, jenž má kapacitu 30 míst k sezení. Zde je možné probrat celou řadu užitečných detailů a navázat nové kontakty, které jsou z podobných konferencí žádoucí. Toto místo bývá využíváno i pro oddělené rautové pohoštění. S personálem se je navíc možné bez problémů domluvit na variabilním uspořádání sálu i předsálí, aby bylo vše v co největším souladu s představami pořadatelů dané konference.

Hotel Gregor má pro pořádání konferencí ideální geografickou polohu

Vstup do sálu Hotelu Gregor je možný přímo z hotelového parkoviště, což většina pořadatelů konferencí bezesporu ocení. Kdo by také toužil po komplikované manipulaci s nezbytným vybavením? Svoje využití bezesporu najde i samostatný vchod na podium. Předností Hotelu Gregor je jeho ideální geografická poloha, když se nachází pouhých deset minut od centra Brna a tři minuty od obchodního centra Olympia u sjezdu z dálnice Praha-Ostrava. Disponuje před hotelem dostatečným množstvím parkovacích míst, na nichž mohou být zaparkována vozidla účastníků různých konferencí.

Moderně vybavený je rovněž hotelový salonek

Hotel Gregor Modřice není jen velký konferenční sál, ale k využití nabízí i salonek, jenž se hodí pro pořádání různých porad a seminářů v nerušeném prostředí. Zde se může pohodlně usadit až 50 hostů, o něž se postará ochotná a příjemná obsluha z přilehlé restaurace. Hotel Gregor se snaží zachytit současné trendy, a tak k vybavení salonku patří flipchart, wi-fi připojení i projektor s plátnem.  Pravidelní účastníci konferencí se jistě shodnou na tom, že o jejich úspěchu často rozhoduje i na první pohled nepodstatný detail, jímž je kvalita občerstvení. V tomto ohledu mohou být pořadatelé konferencí v Hotelu Gregor v klidu, protože místní sladké či slané coffeebreaky i rauty jsou vyhlášené v širokém okolí.

Jsi 1602. čtenář tohoto článku. Děkujeme.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail