wedosNové možnosti, jednoduší vyplácení, lepší přehled a nabídne nové produkty k propagaci. Těmito přísliby spouští společnost wedos nový provizní systém.

O společnosti wedos zajisté neslyšíte poprvé. Jedná se nejrychleji rostoucí firma nabízející hostingové služby na českém území a k tomuto rozmachu nepopíratelně přispěli levné ceny a výhodný provizní systém. Provizní systém systém není orientovaný na hosting či registraci domén, součásti je i nabídka provizí serveru pojištění.cz.

A když provizní fenomén českého internetu ohlásí výrazné zlepšení systému, asi bychom měli nastražit uši. Nový systém je již v provozu a prozatím využívá projekt pojištění.cz. Stále probíhá intenzivní vývoj, který by měl vyvrcholit pod samostatnou doménou spojením s provizním systémem wedos i zcela nových partnerů.

Buďte u toho mezi prvními a získejte 100 Kč!

Do provizního systému se můžete zaregistrovat na stránce partner.pojisteni.cz a jelikož budete mezi prvními můžete kromě provizních výdělků také obdržet 100 Kč za samotnou registraci (pozor pouze omezenou dobu). Nebojte se zaregistrovat a rozhraní si osahat, ničemu se tím nezavazujete. Pokud budete registrováni v novém i původním systému, Vaše účty během migrace budou spojeny dohromady.

Jsi 3828. čtenář tohoto článku. Děkujeme.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail