Plánujete velkolepou akci pro více lidí a napadlo vás obrátit se na cateringovou agentury či přímo na nějakou společnost? Již více nehledejte a kontaktujte společnost Zámecký catering Pardubice, která připraví nabídku na míru vašim konkrétním přáním a požadavkům. Disponuje též vlastními prostory a pomůže vám se zorganizováním kompletní akce.

Poptejte služby společnosti Zámecký catering Pardubice

Nemusíte být na všechno sami. Účastnit se party s přáteli je něco jiného než ji celou organizovat. Téměř nikdy totiž nejde pouze o pohoštění, které samozřejmě spolu s obsluhou dokáže zajistit téměř jakákoliv restaurace. Pokud chcete za své peníze získat i něco navíc a překonat očekávání svých hostů, jsou cateringové služby rozhodně namístě. Můžete si nechat připravit jídlo o několika chodech dle svých představ, pomohou vám také s výzdobou a zasedacím pořádkem nebo zajistí dokonalou obsluhu.

Společnost Zámecký catering Pardubice splní do puntíku vaše požadavky, protože nabízí bezkonkurenční servis a profesionální organizaci, o čemž se můžete přesvědčit i přímo na jejích webových stránkách, kde na vás čekají vyčerpávající reference od spokojených zákazníků. Samozřejmě kromě kompletní nabídky služeb a kontaktu, na který se doporučujeme v případě zájmu včas obrátit.

Jak řešit catering, když nemáte vlastní prostory?

Pak je vám i vašim hostům k dispozici restaurace Zámecká terasa v nedalekém Chlumci nad Cidlinou. Restaurace disponuje dostatečnou kapacitou pro svatební hostiny, rauty, firemní večírky i další obdobné akce. Jedná se o uzavřené prostředí, kde si budete moci užít atmosféru v blízkosti svých přátel, rodiny nebo kolegů z práce či obchodních partnerů

Jsi 2717. čtenář tohoto článku. Děkujeme.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail