Víte, jak moc zatěžuje přírodu vyprodukovaný odpad z veřejných toalet či těch, které jsou umístěny například v obchodních centrech? Chcete i vy přispět do vínku plýtvání papírovými ubrousky, které jsou bohužel i v dnešní moderní době stále součástí celé řady sociálních místností v různých firmách, organizacích či spolcích? Pokud je vaše odpověď jasné ne, máme pro vás alternativu v podobě osoušeče rukou, který je praktický, účinný, snadný na údržbu a především ekologický a ohleduplný k životním podmínkám. Žádný odpad, žádné čištění přístroje agresivními chemikáliemi a především infračervená detekční elektronika, která nezatěžuje životní prostředí.

Hygienické, tiché a spolehlivé

Přesně takto by se dali popsat námi nabízené osoušeče rukou, které by se podle našeho mínění měli stát nedílnou součástí každého společného sociálního zařízení, na kterém se koncentruje větší množství osob. Tento přístroj je totiž zcela nenáročný na údržbu, je hygienický, jelikož k jeho zapnutí dochází po přiložení rukou k senzoru a po odejmutí se opět vypíná a rovněž je i velmi spolehlivý, jelikož vám bude sloužit i při každodenním využívání celou řadu let. Průměrná doba vypnutí po oddálení vašich rukou je zhruba 20 až 25 sekund.  Pokud tedy hledáte vhodnou alternativu za vaše ubrousky na toaletách či teprve hledáte vhodné vybavení těchto místností, jste u nás na tom správném místě.

Zloděj nemá šanci

Jelikož velmi dobře víme, že osoušeč rukou bude sloužit zejména ve společných prostorách, máme ho pojištěný hned dvěma zámky najednou. Díky tomu je velmi dobře zabezpečen proti útoku chtivých lupičů. Obavy z toho, že vám tak nečinně jeden takovýto přístroj za bílého dne zmizí z toalet, jsou téměř zbytečné. Provedení, které pracovně nazýváme antivandal, je tak spolehlivou pojistkou proti krádeži.

Jsi 2058. čtenář tohoto článku. Děkujeme.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail