Chcete vybočovat z řady a nebýt pouhým anonymním řidičem schovaným za okny svého automobilu, odkud se pouze stylem muziky dovedete nahlas vyjádřit? Toužíte projevit svůj názor i jinak než propíráním politiky, ženských a problémů v práci v restauracích či sportovních klubovnách? Pak si zkuste nalepit reflexní proužky na ráfky. Nemusíte mít zrovna tuningový vůz ani bleskurychlou střelu, i obyčejné auto může být ještě krásnější a ozvláštněné barevnými prvky, samolepkami s logem, názvem kapely nebo vyjádřeným názorem.

Praktické, bezpečnostní i legrační motivy

Nemusíte být zrovna mládežník, který sotva vylezl z autoškoly, i usedlí pánové a rozpustilé dámy se pouštějí do bláznivých kousků a mají ztřeštěné nápady. Proužky na ráfky se vtipným motivem potěší projíždějící řidiče, okolostojící chodce i sousedy parkující vedle vás v ulici. Pokud nejezdíte jako šílenec a netoužíte na sebe upozorňovat strážce pořádku zbytečnými výstřelky, směle si reflexní proužky na auto nebo motorku nalepte. Ovšem i bezpečnost dětí a mládeže, která bude mít zvýrazněné proužky na kolech svých koloběžek a bicyklů, je důvodným opodstatněním rodičů, proč by měli svým ratolestem udělat radost. Ale raději se před objednávkou reflexních samolepek s potomky poraďte, nechcete být přeci trapní…

Klasické proužky jsou k dispozici v rozmanitém barevném provedení, škála odstínů se pohybuje od bílé přes červenou, zelenou, modrou až po žlutou v šířce pět milimetrů. Pětimilimetrové reflexní proužky zvyšují viditelnost a potažmo i bezpečnost řidiče. Přerušované barevné proužky dodávají jízdě a pohledu na točící se kolo třetí rozměr. Pro proužky na ráfky s nápisem si můžete vybrat varianty s jedním, dvěma, třemi a volitelnými nápisy na objednávku.

Jsi 2623. čtenář tohoto článku. Děkujeme.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail